Zamówienie do 30 000 euro- 14/GT/PU/DEG/JTK/2016 – : „Serwis techniczny analizatorów laboratoryjnych oraz dodatkowych urządzeń laboratoryjnych (przeglądy okresowe , naprawy) na okres jednego roku dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku”

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia oferty na : „Serwis techniczny analizatorów laboratoryjnych oraz dodatkowych urządzeń laboratoryjnych (przeglądy okresowe , naprawy) na okres jednego roku dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku”

pełna treść ogłoszenia

Osoba odpowiedzialna: Erwin Janysek – Zastępcą Dyrektora ds. Ekonomiczno-Eksploatacyjnych
Opublikowała: Jolanta Tatol Kapsa, dnia 7 listopada 2016 r. o godz. 12:35

Pytania i odpowiedzi z dnia 09.11.2016r

Ogłoszenie o wyniku (pakiet III)

Ogłoszenie o wyniku (pakiet IV)

Ogłoszenie o wyniku (pakiet V)

Ogłoszenie o wyniku (pakiet VI)

Ogłoszenie o wyniku (pakiet VII)

Ogłoszenie o wyniku (pakiet I)

Ogłoszenie o wyniku (pakiet II)

Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.