Projekt Pudło zagra w SP ZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku

W najbliższy piątek, tj. 15 lutego 2019 r., o godzinie 11.00 w SP ZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku zagra grupa Projekt Pudło (The Analogs akustycznie). Wystąpią Kamil Rosiak i Paweł Czekała z zespołu The Analogs.

Projekt-pudlo

The Analogs to działający od 1995 roku zespół rockowy założony w Szczecinie, który grywa rocznie około 80 koncertów i posiada na swoim koncie kilka płyt. W piosenkach poruszają tematykę społeczną, związaną z życiem w mieście, przemocą, brakiem pracy, wyobcowaniem i nieprzystosowaniem. Chociaż ich żywiołem są sceny w klubach i festiwale, to często występowali w zakładach karnych, ośrodkach socjoterapii i wychowawczych. Wiosną 2018 roku powstał pomysł aby zacząć grać więcej koncertów w tego rodzaju miejscach. Aby to ułatwić i dostosować do każdych warunków zespół ograniczył instrumentarium do gitar akustycznych i tak powstał „Projekt Pudło”, w którego skład weszli dwaj gitarzyści zespołu The Analogs:

Kamil Rosiak – gitarzysta i wokalista – zanim zaczął grać i śpiewać w The Analogs związany od wczesnej młodości z wieloma zespołami szczecińskiej sceny niezależnej. Autor muzyki.

Paweł Czekała – gitarzysta i założyciel zespołu The Analogs. W przeszłości odsiedział kilkuletni wyrok, w tym w ZK Nowogard. Po wyjściu z więzienia zajął się sportem i został raz wicemistrzem a dwukrotnie mistrzem europy w brazylijskim jiu-jitsu. Autor tekstów piosenek i muzyki.

Źródło: strona grupy Projekt Pudło
Opublikował: Paweł Majowski, dnia 11 lutego 2019 r. o godz. 15.40
zdjęcie zespołu pochodzi ze strony grupy Projekt Pudło
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.