Oferta pracy w SPZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku – stanowisko: Kierownik Medyczny Oddziału XII Detoksykacji Alkoholowej

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W TOSZKU
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Kierownik Medyczny Oddziału XII Detoksykacji Alkoholowej
miejsce pracy: Toszek, region: śląskie

Zakres obowiązków:

• Badanie nowo przyjętych pacjentów na oddział i wydawanie niezbędnych zleceń w procesie diagnostyczno-leczniczym.
  • Wyczerpujące informowanie pacjentów o ich stanie zdrowia i o przeprowadzanym procesie diagnostyczno-leczniczym wraz z uzyskiwaniem każdorazowo odpowiedniej zgody pacjenta na proponowany zabieg.
  • Prowadzenie na bieżąco dokumentacji medycznej pacjentów, sprawdzanie i analizowanie wyników badań i leczenia.
  • Przedstawianie proponowanego postępowania diagnostyczno-leczniczego prowadzonych pacjentów.
  • Przeprowadzanie porannych obchodów prowadzonych pacjentów oraz obchodów popołudniowych lub wieczornych oddziału.
  • Przedstawianie stanu prowadzonych pacjentów w czasie obchodu.
  • Pełnienie dyżurów medycznych.

Wymagania:

• wykształcenie – tytuł zawodowy lekarz
  • specjalizacja z psychiatrii
  • prawo wykonywania zawodu
  • orientacja na pacjenta
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • warunki wynagrodzenia do indywidualnych uzgodnień

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku, 44-180 Toszek, ul. Gliwicka 5  lub  kadry@szpitaltoszek.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( tj. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, 1662).

Opublikował: Paweł Majowski dnia 29.04.2019 o godzinie 14.07
Ten wpis został opublikowany w kategorii Oferty pracy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.