45/DEG/MM/2019 – Wykonanie kontroli okresowej polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz ich czyszczeniu – wykonanie usług kominiarskich w budynkach administrowanych przez SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku oraz wykonanie wentylacji grawitacyjnej (ul. Ludowa 15/3 oraz lokale w budynku 5E)

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej na wykonanie kontroli okresowej polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz ich czyszczeniu – wykonanie usług kominiarskich w budynkach administrowanych przez SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku oraz wykonanie wentylacji grawitacyjnej (ul. Ludowa 15/3 oraz lokale w budynku 5E)

Pełna treść ogłoszenia

Osoba odpowiedzialna: mgr inż. Anna Skandy
Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 01.07.2019 r. godz. 10:01

Pytania i odpowiedzi do postępowania

Osoba odpowiedzialna: mgr Katarzyna Podkowa
Opublikowała: mgr Katarzyna Podkowa, dnia 04.07.2019 r. godz. 14:25

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 08.07.2019 r. godz. 13:34
Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.