19/DEG/AS/2019 – Szkolenie z podnoszenia chorych dla kadry medycznej (pielęgniarki, lekarze) pracowników SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pt. Zdrowy Pracownik – Aktywny Pracownik – Sprawny Szpital!

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej
na szkolenie z podnoszenia chorych dla kadry medycznej (pielęgniarki, lekarze) pracowników SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pt. Zdrowy Pracownik – Aktywny Pracownik – Sprawny Szpital! zgodnie z treścią poniższego ogłoszenia:

Pełna treść zapytania ofertowego
Propozycja ofertowa – wersja doc

Osoba odpowiedzialna: mgr inż. Anna Skandy – Kierownik zamówień publicznych
Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 08.10.2019 r. godz. 09:14

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 12.11.2019 r. godz. 10:51
Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.