Informacja o uczestnictwie SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Informujemy, że w ramach II Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego zgłoszone zostało zadanie pn. „Rewitalizacja parku szpitalnego na terenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Psychiatrycznego w Toszku wraz z budową tężni solankowej dla pacjentów, rodzin pacjentów, pracowników oraz mieszkańców Powiatu Gliwickiego”. Po weryfikacji złożonych projektów, rozpocznie się etap polegający na głosowaniu mieszkańców Województwa Śląskiego, a zadania które uzyskają największą ilość głosów zostaną zrealizowane. O rozpoczęciu głosowania będziemy informować na bieżąco. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na ten projekt oraz wsparcie go na etapie głosowania.

Opublikował: Paweł Majowski, dnia 10.07.2020 r. o godz. 11:39