Zapytanie ofertowe nr 59/DEG/EK/2020 – Zakup 26 szt. łóżek szpitalnych z materacem i szafką przyłóżkową dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu ”Modernizacja sali terapii zajęciowej Oddziału Odwykowego Alkoholowego XIII w ramach zadań przeciwdziałania alkoholizmowi”

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej na zakup 26 szt. łóżek szpitalnych z materacem i szafką przyłóżkową dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu ”Modernizacja sali terapii zajęciowej Oddziału Odwykowego Alkoholowego XIII w ramach zadań przeciwdziałania alkoholizmowi”, zgodnie z poniższym uszczegółowieniem:

Pełna treść zapytania ofertowego wraz z propozycją ofertową
propozycja ofertowa – wersja doc.

Osoba odpowiedzialna: mgr Elwira Kwiecień
Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 08.09.2020 r. godz. 13:07

Korekta zapytania ofertowego

Pytania wraz z udzielonymi odpowiedziami

Zmiana terminu składania ofert

Osoba odpowiedzialna: mgr Elwira Kwiecień
Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 15.09.2020 r. godz. 12:10

Protokół z otwarcia

Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 29.09.2020 r. godz. 13.50

KOREKTA Ogłoszenia o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 02.10.2020 r. godz. 08.45
Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.