Unia i fundusze

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie skierowanym do osób z problemem uzależnienia (od alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych) realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego (Europejski Fundusz Społeczny). Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

W ramach projektu przewidziano szereg form wsparcia prowadzonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów:

• konsultacja z psychiatrą
  • konsultacje z doradcą zawodowym
  • trening umiejętności społecznych
  • trening rozwiązywania problemów
  • warsztaty redukcji stresu
  • możliwość wyboru udziału w warsztatach: kulinarnych, arteterapeutycznych, kinezyterapeutycznych
  • psychoedukacja

W programie mogą uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy województwa śląskiego.

Udział w projekcie z pewnością przyczyni się do poprawy Państwa funkcjonowania społecznego, zapobiegania nawrotom choroby, nabycia umiejętności reagowania na ich występowanie i naukę radzenia sobie z nimi.

Zapisy dla uczestników projektu odbywają się w godzinach 1000 do 1300 pod nr telefonu: 32 233 41 12 w. 273, lub e-mail: projekty.toszek@szpitaltoszek.pl.

Projekt realizowany jest w SP ZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, ul. Gliwicka 5.

Serdecznie zapraszamy!

Opublikował: Paweł Majowski, dnia 05.01.2021 r. o godz. 08.17