Głosowanie nad zadaniem w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego

Informujemy, że rozpoczyna się głosowanie nad zadaniami w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

W tym roku nasz Szpital zgłosił zadanie pn. „Ekumeniczne miejsce spotkań – kaplica Szpitala w Toszku”. Zadanie polegać ma na utworzeniu nowej kaplicy, dostosowanej dla osób niepełnosprawnych, z której korzystać będą mogli pacjenci, rodziny pacjentów, pracownicy Szpitala oraz mieszkańcy Gminy Toszek, Powiatu Gliwickiego i Województwa Śląskiego

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Szpital w głosowaniu nad zadaniem rewitalizacji Parku Szpitalnego w minionych latach, mamy nadzieje, że w tym roku powtórzymy sukces i stworzymy kolejne ciekawe miejsce na mapie naszej placówki.

Bardzo prosimy o wsparcie poprzez zagłosowanie na nasze zadanie!

Ekumeniczne miejsce spotkań -Kaplica w Szpitalu w Toszku

Opublikował: Paweł Majowski, dnia 24.08.2022 r. o godz. 08.09