Informacja o III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego – zadanie „Szpital w Toszku – Aktywność w zaciszu parku”

1 września rozpoczęło się głosowanie nad projektami złożonymi w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

W ramach tegorocznej edycji Szpital zgłosił zadanie pn. „Szpital w Toszku – Aktywność w zaciszu parku”.

Projekt zakłada rewitalizację terenu zielonego przy ul. Gliwickiej, znajdującego się w obrębie Szpitala. W ramach zadania przewidziane jest uporządkowanie terenu, zasadzenia krzewów i drzew, montaż ławek oraz utworzenie utwardzonej ścieżki do Nordic Walking. Celem projektu jest stworzenie miejsca wypoczynku dla pacjentów, personelu Szpitala oraz mieszkańców Gminy Toszek.

Aby projekt przeszedł do realizacji, potrzebne są głosy mieszkańców Województwa Śląskiego. Dlatego już dzisiaj prosimy wszystkich o wsparcie inicjatywy Szpitala, poprzez zagłosowanie na projekt.

Link do głosowania:

Głosowanie potrwa do 19 września.

Informacje o głosowaniu w III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego:

Głosowanie w III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego – Województwo Śląskie – Budżet Obywatelski (slaskie.pl)

Opublikował: Paweł Majowski, dnia 02.09.2021 r. o godz. 13.37