Informacja dla studentów psychologii, chcących realizować praktyki w SP ZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku

Istnieje możliwość realizowania praktyk studenckich na oddziale:

• ogólnopsychiatrycznym,
  • sądowym,
  • odwykowym.

Niezbędne dokumenty:

• Podanie z prośbą o przyjęcie na praktyki zawierające:
    • informacje o ilości godzin do realizacji,
    • rodzaj oddziału, na którym praktyka ma się odbyć,
  • skierowanie z Uczelni,
  • Umowa/Porozumienie, podpisywane z Uczelnią po wcześniejszym ustaleniu terminu praktyk,
  • ubezpieczenie OC oraz NW na czas odbywania praktyk, gdy nie zapewnia tego uczelnia.

Dokumenty należy składać w Biurze Podawczym szpitala lub przesłać mailowo na adres:

w.bartela@szpitaltoszek.pl

O terminie odbywania praktyk decyduje Koordynator Zespołu Psychologów – mgr Joanna Kukowka (w zastępstwie mgr Wioleta Bartela).

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: w.bartela@szpitaltoszek.pl lub pod nr telefonu 32 727 58 00, wew. 320.

Dokumenty do pobrania:
wzór porozumienia w sprawie odbywania stażu (pdf)
wzór porozumienia w sprawie odbywania stażu (word)

Opublikował: Paweł Majowski, dnia 09.06.2022 r. o godz. 11.39
Aktualizacja: Paweł Majowski, dnia 03.07.2023 r. o godz. 14.16
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, staże, praktyki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.