Książka teleadresowa

Nr telefonu szpitala (centrala): 32 233-41-12, 32 727 58 00

Dyrekcja szpitala

StanowiskoImię i nazwiskoe-mailnr tel. lub wew.
DN - Dyrektor SzpitalaErwin Janysekjanysek@szpitaltoszek.pl215
DL - Zastępca Dyrektora ds. LecznictwaJoanna Mikołajczyk-Dworaczekj.dworaczek@szpitaltoszek.pl215
DP - Zastępcaca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa i JakościCelina Najduchc.najduch@szpitaltoszek.pl244
DGK - Główna KsięgowaSabina Hoins.hoin@szpitaltoszek.pl213
DP - Naczelna PielęgniarkaGrażyna Zarzyckag.zarzycka@szpitaltoszek.pl244

Pion Dyrektora Szpitala

StanowiskoImię i nazwiskoe-mailnr tel. lub wew.
DK - Kierownik Działu KadrElżbieta Janysekkadry@szpitaltoszek.pl218/295
DR - Kierownik Sekcji Rejestracji i Dokumentacji ChorychAnna Gralarch@szpitaltoszek.pl237/259
DE - Pielęgniarka EpidemiologicznaBożena Kurtyczb.kurtycz@szpitaltoszek.pl244
DEG - Główny Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny PracyAdam Kurpierz219
DEG - Inspektor ds. PrzeciwpożarowychJózef Jaworek206
DEG - Radca prawnyAgnieszka Janda206
DEG - Inspektor ds. Nadzoru BudowlanegoBernard Kowolik206
GO - Inspektor ds. Obronnych i rezerwJózef Dąbrowski206
DB - Kapelan szpitalnyMarian Wróblewski502-565-277
GZP - Kierownik Zamówień PublicznychAnna Skandyzampub@szpitaltoszek.pl288
GT - Kierownik Działu Technicznego-GospodarczegoKatarzyna Hartman-Kotullak.hartman@szpitaltoszek.pl240
GT - Kierownik KotłowniLeon Kocurl.kocur@szpitaltoszek.pl241
GI - Kierownik Sekcji Informatyki Bernard Kasprzikb.kasprzik@szpitaltoszek.pl555
GZ - Kierownik Działu ŻywieniaAleksandra Koczoreka.koczorek@szpitaltoszek.pl289
GT - Zarządzająca PralniąAniela Sklorz238

Pion Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa

StanowiskoImię i nazwiskoe-mailnr tel. lub wew.
LIII - Kierownik Medyczny Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIAWojciech Dworaczekw.dworaczek@szpitaltoszek.pl286
LIII - Kierownik Medyczny Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIBAgnieszka Leyko281
CZP - Kierownik Medyczny Oddziału psychiatrycznego ogólnego szpitalnego całodobowego CZPRoman Janiczek262
LIII - Kierownik Medyczny Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIDRoman Janiczek260
LIII - Kierownik Medyczny Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIEMariusz Kosut208
LV - Kierownik medyczny Oddziału VA Psychiatrycznego SądowegoDawid Wierzba272
LVI - Kierownik medyczny Oddziału VB Psychiatrycznego SądowegoJoanna Mikołajczyk-Dworaczek207
LVII - Kierownik medyczny Oddziału VII Psychiatrycznego Sądowego OdwykowegoTomasz Sambura300
LVIII - Kierownik medyczny Oddziału VIII InternistycznegoStanisław Skubis283
LXI - Kierownik medyczny Oddziału XI Psychiatrycznego Przewlekłego, odcinek XIAAnna Bugała327
LXI - Kontakt na Oddziale XI Psychiatrycznym Przewlekłym, odcinek XIBMartyna Sieraga235
LXII - Kierownik Medyczny Oddziału XII Detoksykacji AlkoholowejSerhii Masiuk203
LXIII - Kierownik Oddziału XIII Odwykowego AlkoholowegoAgata Młynarczyk-Burek
Piotr Dworaczek
a.mlynarczyk@szpitaltoszek.pl273
LXVI - Kierownik medyczny Oddziału XVI Rehabilitacji Psychiatrycznej w DąbrówcePrzemysław Freyp.frey@szpitaltoszek.pl215
LXVII - Kierownik medyczny Oddziału XVII dla Nieletnich o wzmocnionym zabezpieczeniuMagdalena Turek-Rakowskam.turek@szpitaltoszek.pl369
LI - Pielęgniarka Koordynująca Izby PrzyjęćMagdalena Wieczorekizba@szpitaltoszek.pl220
LA - Kierownik Apteki SzpitalnejLiliana Felkowskaapteka@szpitaltoszek.pl248
LL - Kierownik Medycznego Laboratorium DiagnostycznegoIlona Szygułalaboratorium@szpitaltoszek.pl249/349
LPS - Kierownik Zespołu Pracowników SocjalnychBarbara Wojnarb.wojnar@szpitaltoszek.pl250
LT - Kierownik Ośrodka Terapii ZajęciowejAleksandra Senkowskaa.senkowska@szpitaltoszek.pl270

Pion Głównego Księgowego

StanowiskoImię i nazwiskoe-mailnr tel. lub wew.
KF - Zastępca Głównej KsięgowejBarbara Wróbelb.wrobel@szpitaltoszek.pl266
KP - P.O. Kierownika Sekcji PłacWeronika Malinowskaplace@szpitaltoszek.pl264
KK - KasaHanna Zuber274

Pion Zastępcy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa i Jakości, Naczelnej Pielęgniarki

StanowiskoImię i nazwiskoe-mailnr tel. lub wew.
LIII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIABeata Wrzecionooddzial.3a@szpitaltoszek.pl223
LIII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIBSylwia Podbrożnaoddzial.3b@szpitaltoszek.pl221
CZP - Oddział Psychiatryczny OgólnyAleksandra Grotczp.oddzial@szpitaltoszek.pl222
LIII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIDKlaudia Krasuckaoddzial.3d@szpitaltoszek.pl224
LIII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału III Psychiatrycznego Ogólnego, odcinek IIIEIrena Broniszewskaoddzial.3e@szpitaltoszek.pl229
LV - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału VA Psychiatrycznego SądowegoEwa Zabłockaoddzial.5a@szpitaltoszek.pl225
LVI Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału VB Psychiatrycznego SądowegoJolanta Baduraoddzial.5b@szpitaltoszek.pl226
LVII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału VII Psychiatrycznego Sądowego OdwykowegoMałgorzata Majkut-Maronoddzial.7@szpitaltoszek.pl227
LVIII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału VIII InternistycznegoAniela Kołackai.kasprzyk@szpitaltoszek.pl
interna@szpitaltoszek.pl
228
LXI - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału XI Psychiatrycznego Przewlekłego, odcinek XIAEwa Łęgowskaoddzial.11a@szpitaltoszek.pl231
LXI - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału XI Psychiatrycznego Przewlekłego, odcinek XIBEwa Cieślik-Stępniak
Elżbieta Tulczyjew
oddzial.11b@szpitaltoszek.pl235, 236
LXII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału XII Detoksykacji AlkoholowejElwira Giemzaoddzial.12@szpitaltoszek.pl232/312
LXIII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału XIII Odwykowego AlkoholowegoElwira Giemzaterapiaodwykowa@szpitaltoszek.pl233
LXVI - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału XVI Rehabilitacji Psychiatrycznej w DąbrówceAleksandra Janysek-Pisarekdabrowka@szpitaltoszek.pl32 233-48-38
LXVII - Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału XVII Psychiatrycznego Sądowego dla Nieletnich o wzmocnionym zabezpieczeniuElżbieta Baranekoddzial.17@szpitaltoszek.pl310

Pracownie Diagnostyczne

StanowiskoImię i nazwiskoe-mailnr tel. lub wew.
LDR, LDU - Kierownik Pracowni Diagnostyki Obrazowej i UltradźwiękowejCezary Przeorek217
LDE - Pracownia endoskopii277
LP - Przychodnia przyszpitalna z poradniami specjalistycznymiprzychodnia@szpitaltoszek.pl298
LPZ - Poradnia Zdrowia Psychicznegoprzychodnia@szpitaltoszek.pl298
Poradnia chorób wewnętrznych - gastroenterologicznaIwona Piątek298
LPM - Poradnia Medycyny PracyBożena Bajerprzychodnia@szpitaltoszek.pl298

O nas
Informacje ogólne
Dyrekcja
Budżet i majątek
Książka teleadresowa