15/DEG/AS/2019 – Dostawa monitorów ekranowych dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pt. Zdrowy Pracownik – Aktywny Pracownik – Sprawny Szpital!

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej
na dostawę monitorów ekranowych dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pt. Zdrowy Pracownik – Aktywny Pracownik – Sprawny Szpital! zgodnie z treścią poniższego ogłoszenia:

Pełna treść zapytania ofertowego
Propozycja ofertowa – wersja doc

Osoba odpowiedzialna: mgr inż. Anna Skandy – Kierownik zamówień publicznych
Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 06.03.2019 r. godz. 10:33

Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - aktualne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.