Zapytanie ofertowe nr 51/DEG/MM/2020 – Wykonanie kontroli okresowej polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz ich czyszczeniu, wykonanie czyszczenia i kontroli wentylacji grawitacyjnej wykonanie przeglądu klimatyzacji – wykonanie usług kominiarskich w budynkach administrowanych przez SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej na wykonanie kontroli okresowej polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz ich czyszczeniu, wykonanie czyszczenia i kontroli wentylacji grawitacyjnej wykonanie przeglądu klimatyzacji – wykonanie usług kominiarskich w budynkach administrowanych przez SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku, zgodnie z poniższym uszczegółowieniem:

Zapytanie ofertowe wraz z propozycją ofertową i wykazem przewodów kominowych
Propozycja ofertowa – wersja edytowalna

Osoba odpowiedzialna: mgr Marta Milewska
Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 27.07.2020 r. godz. 12.30

Protokół z otwarcia ofert

Osoba odpowiedzialna: mgr Marta Milewska
Opublikował:  Paweł Majowski dnia 06.08.2020 r. godz. 12.53

Protokół z otwarcia ofert dodatkowych

Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 25.08.2020 r. godz. 12.00

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała:  mgr inż Anna Misztela dnia 25.08.2020 r. godz. 12.20
Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.