19/PN/DEG/AS/2015 – Wykonanie montażu instalacji odgromowej, oświetleniowej i ogrzewania spacerniaka w ramach realizacji zadania „Nadbudowa i przebudowa spacerniaka przy Oddziale XVII-tym Psychiatrycznym Sądowym dla nieletnich o Wzmocnionym Zabezpieczeniu – III Etap” oraz modernizacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz modernizacja i dostosowanie schodów do wymogów p.pożarowych w ramach realizacji zadania „Modernizacja Oddziału Psychiatrycznego Sądowego VII Szpitala Psychiatrycznego w Toszku” [ZAKOŃCZONE]

Ogłasza się postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej powyżej 30 000 euro na wykonanie montażu instalacji odgromowej, oświetleniowej i ogrzewania spacerniaka w ramach realizacji zadania „Nadbudowa i przebudowa spacerniaka przy Oddziale XVII-tym Psychiatrycznym Sądowym dla nieletnich o Wzmocnionym Zabezpieczeniu – III Etap” oraz modernizacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz modernizacja i dostosowanie schodów do wymogów p.pożarowych w ramach realizacji zadania „Modernizacja Oddziału Psychiatrycznego Sądowego VII Szpitala Psychiatrycznego w Toszku”

Ogłoszenie o zamówieniu
SIWZ – wersja pdf
SIWZ – wersja doc
Załączniki nr 2a 2b 2c 2d 3a 3b 3c 4a 4b do SIWZ

Osoba odpowiedzialna: mgr inż. Anna Skandy
Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 19.10.2015 r. godz. 14:05

Pytania z dnia 22.10.2015 r. wraz z udzielonymi odpowiedziami
28.10.2015 r. – modyfikacja SIWZ

Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 28.10.2015 r. godz. 12:34

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 05.11.2015 r. godz. 11:50

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Opublikowała: mgr inż. Anna Skandy, dnia 12.11.2015 r. godz. 12:29
Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.