29/DEG/JT/2018 – świadczenie usługi zwalczania szkodników oraz zabezpieczenie szpitala przed szkodnikami

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej na świadczenie usługi zwalczania szkodników oraz zabezpieczenie SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku przed szkodnikami, zgodnie z uszczegółowieniem zawartym w załączniku nr 1 do niniejszego zapytania.

Pełna treść ogłoszenia

Osoba odpowiedzialna: Erwin Janysek – Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznno-Eksploatacyjnych
Opublikował: Paweł Majowski w dniu 16.03.2018 o godzinie 09.13

Korekta zapytania ofertowego
Korekta propozycji ofertowej

Opublikował: Paweł Majowski w dniu 19.03.2018 o godzinie 14.12

Ogłoszenie o wyniku

Osoba odpowiedzialna: Erwin Janysek – Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Eksploatacyjnych
Opublikował: Sandra Błażytko w dniu 24.04.2018 o godzinie 13.01
Ten wpis został opublikowany w kategorii 30tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.