8/KO/DEG/KP/2018 – konkurs na wykonanie usług anestezjologicznych, udzielanie świadczeń medycznych w poradni gastroentorologicznej i pracowni endoskopowej, udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji chirurgicznych oraz udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie psychiatrii i dyżurów medycznych lekarzy na oddziałach SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku

Dyrektor SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku ogłasza konkurs ofert na wykonanie usług anestezjologicznych, udzielanie świadczeń medycznych w poradni gastroentorologicznej i pracowni endoskopowej, udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji chirurgicznych oraz udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie psychiatrii i dyżurów medycznych lekarzy na oddziałach SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku.
Pełna treść ogłoszenia
Szczegółowe warunki konkursu ofert

Osoba odpowiedzialna: mgr Katarzyna Podkowa – referent
Opublikował: mgr inż Anna Misztela, w dniu 12.07.2018 r. o godz. 14.00
Zmodyfikowała: mgr Katarzyna Podkowa,w dniu 16.07.2018 r. o godz. 13.40

Ogłoszenie o wyniku konkursu

Osoba odpowiedzialna: mgr Katarzyna Podkowa – referent
Opublikował: Paweł Majowski, w dniu 03.08.2018 r. o godz. 11.43
Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy - archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.