Zapytanie ofertowe nr 1/DEG/AS/2022 – Dostawa termosów na płyny 30L dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Nazwa projektu „Zdrowy Pracownik- Aktywny Pracownik- Sprawny Szpital- etap II”

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej
na dostawę termosów na płyny  dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Nazwa projektu „Zdrowy Pracownik- Aktywny Pracownik- Sprawny Szpital- etap II”

Zapytanie ofertowe (pdf)
Propozycja ofertowa (doc)
Specyfikacja techniczna (docx)

Osoba odpowiedzialna: Anna Skandy
Opublikowała: Anna Skandy, dnia 12 stycznia 2022 r. o godz. 13.47

Pytanie z dnia 19.01.2022 r. wraz z udzielona odpowiedzią

Opublikowała: Anna Skandy, dnia 19 stycznia 2022 r. o godz. 14.22

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała: Anna Skandy, dnia 26 stycznia 2022 r. o godz. 14.05

Drugie ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała: Anna Skandy, dnia 31 stycznia 2022 r. o godz. 13.58
Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.