Zapytanie ofertowe nr 9/DEG/AS/2022 – Dostawa pojemników na pieczywo, wózków do leków z tacą, materacy przeciwodleżynowych, foteli do pobierania krwi, urządzenia do czyszczenia kanalizacji oraz zmywarek z funkcją wyparzania dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Nazwa projektu „Zdrowy Pracownik- Aktywny Pracownik- Sprawny Szpital- etap II”

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej
na dostawę pojemników na pieczywo, wózków do leków z tacą, materacy przeciwodleżynowych, foteli do pobierania krwi, urządzenia do czyszczenia kanalizacji oraz zmywarek z funkcją wyparzania  dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Nazwa projektu „Zdrowy Pracownik- Aktywny Pracownik- Sprawny Szpital- etap II”

Zapytanie ofertowe (pdf)
Propozycja ofertowa (doc)
Specyfikacja techniczna (docx)

Osoba odpowiedzialna: Anna Skandy
Opublikowała: Anna Skandy, dnia 17 lutego 2022 r. o godz. 11.22

Pytania z dnia 17.02.2022 r. wraz z udzielonymi odpowiedziami

Opublikowała: Anna Skandy, dnia 18 lutego 2022 r. o godz. 13.28

Pytania z dnia 23 oraz 25.02.2022 r wraz z udzielonymi odpowiedziami
25.02.2022 r. modyfikacja specyfikacji technicznej

Opublikowała: Angelika Sierla, dnia 25 lutego 2022 r. o godz. 14.02

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w zakresie części 1, 3-6 oraz unieważnieniu w zakresie części 2

Opublikowała: Anna Skandy, dnia 09 marca 2022 r. o godz. 12.04
Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.