Zapytanie ofertowe – 34/DEG/AS/2022 – Kompleksowe utrzymanie czystości na części SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku obejmującej: oddział VIII internistyczny, oddział IIIE Psychiatryczny, Pracownię Endoskopii, Pracownię Kardiologiczną, korytarz obok Pracowni Endoskopii do drzwi wejściowych.

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku zaprasza do złożenia propozycji ofertowej na kompleksowe utrzymanie czystości na części SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku obejmującej: oddział VIII internistyczny, oddział IIIE Psychiatryczny, Pracownię Endoskopii, Pracownię Kardiologiczną, korytarz obok Pracowni Endoskopii do drzwi wejściowych.

Zapytanie ofertowe (pdf)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (pdf)
Propozycja ofertowa (docx)

Osoba odpowiedzialna: Anna Skandy
Opublikowała: Anna Skandy dnia 11.08.2022 o godz. 14.06

Pytania z dnia 17.08.2022 r. wraz z udzielonymi odpowiedziami

Opublikowała: Anna Skandy dnia 18.08.2022 o godz. 10.26

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Opublikowała: Anna Skandy dnia 22.08.2022 o godz. 11.16
Ten wpis został opublikowany w kategorii 130tys - archiwalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.